Foto: Aleksander Abrossimov

Narva lahing tõi Mark Andrejevile järjekordse võidu

10. oktoober 2021 | Uudised

Mark Andrejev on tänavu oktoobris ainult võidutsenud: viimati 9. oktoobril Narvas ja enne seda Eesti meistrivõistlustel.

Narva lahingus alistas ta amatööride kohtumises Hilal Salehi (Rootsi). „Olin matšiks vaimselt valmis. Survestasin vastast, tegin lähivõitlust ja saatsin ta avaraundi lõpus nokauti vasakhaagiga kehasse. Ise ka ei oodanud, et nii kiiresti õnnestub lõpetada,” muljetab Mark.

Eesti amatööridest alistas teinegi Andrejev teise rootslase. Mark ütleb, et Artur Andrejev pole siiski sugulane, vaid nimekaim. Profidebüüdid tegid Dmitri Protkunas, kes sai võidu Kirill Tšernovi (Venemaa) üle, ja Mait Metsis, kes sai kaotuse Deniss Tsarjukilt (Venemaa), mõlemad kohtunike otsusega. Tsarjuk võitis 2009. aastal Ainar Karlsonit ja poksis World Series Boxingis.

Vabavõitlushiiglaste kohtumises alistas Rihards Bigis (Läti) kulturisti Fikro Bosnici (Bosnia ja Hertsegoviina).

Eesti meistrivõistlustel alistas Mark poolfinaalis Maksim Gadžalovi. „Võitsin avaraundis tehnilise nokaudiga, kuna olen palju kogenum,” selgitab Andrejev.

Finaalis tuli 5:0 võit Eesti meistri Valeri Tšernoglavski üle. „Kohtumine Valera Tšernoglavskiga osutus huvitavaks. Kohe 1. raundist hakkasin teda aktiivselt survestama ja õnnestus ta 1. raundis nokdauni saata. 2. ja 3. raund osutusid raskemateks, kuid kulgesid minu domineerimisel. Valera on väga tugev võitleja, meil oli hea matš,” tunnustas tšempion.

Mait Metsis – Deniss Tsarjuk, kohtunik Valeri Semiškur.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel