Foto: UFC

Namajunase jaks käis hiinlannast üle

25. aprill 2021 | Uudised

UFC meister Wei-Li Zhang kaotas 24. aprillil Floridas tiitli Rose Namajunasele.

Namajunas lõi meistri pikali avaraundis jalalöögiga pähe ja ründas seejärel rusikatega nii, et kohtunik lõpetas kohtumise. „Ma tegin seda jälle. Ma olen parim,” ütles uus meister läbi pisarate. Ta märkas Zhangi eelmises kohtumises, et Zhangi võiks vasaku jalaga üles lüüa, sest Zhang jätab selle koha vahel kaitseta. Zhang protesteeris kaotuse peale: tema oli valmis jätkama. Tõenäoliselt Dana White ütles kohtunikule: kui meie omal vähegi võimalus tekib, vilista vastasele ära. Ei jätku piisavalt huvitavaid võitlejaid, seepärast üritatakse teha võimalikult palju korduskohtumisi.

Draft Kings andis eelise hiinlannale: -195 vs Namajunas +155. Võisteldi esmakordselt pärast pandeemia algust täis tribüünide ees ja Zhangi segas, et rahvas oli tema vastu. PPV ostsid kuuldavasti 700 000 ameeriklast. Zhang ilmselt palju ei teeni. UFC videos tundub ta elavat vaestes tingimustes. Namajunas ütles, et sureb ennem, kui võitleb kommunistliku riigi eest. Tõenäoliselt ta ei soovinud öelda, aga White ütles: ütle ikka, see müüb pileteid. Namajunas ütles, et see muutis kohtumiseks keskendumise raskemaks.

Teised tähtsamad kohtumised:

UFC meister Valentina Ševtšenko alistas Jessica Andrade
UFC meister Kamaru Usman alistas Jorge Masvidali

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel