Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu kohtunike meeskond 2019. aasta meistrivõistlustel.

Nädalavahetusel selguvad Eesti meistrid vabavõitluses

22. oktoober 2021 | Uudised

Sellel nädalavahetusel toimuvad Tallinnas Eesti meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses.

Võistlusele on registreeritud 58 sportlast, sh 29 noort (vanuseklassides U14, U16, U18) ja 28 täiskasvanut (vanuseklassis 18+). Osalejad tulevad kokku kuuest Eesti spordiklubist: Vabavõitlusklubi Ramm (Tallinn), Spordiklubi Tokon (Tallinn), Spordiklubi Englas (Tartu), Spordiklubi Invicta (Pärnu), Spordiklubi Tapa Gym (Tapa) ja Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia (Tallinn).

Võistluste peakorraldaja ja alaliidu juhatuse liikme Vallo Hannuse sõnul on hea meel näha, et vaatamata pikemalt kestnud keerulisele olukorrale riigis on spordiklubid suutnud motivatsiooni kõrgel hoida ja tulevad võistlustele välja vähemalt sama suurte võistkondadega kui enne COVID-perioodi algust. “Samuti on näha, et meie järjepidev töö kannab vilja ja suurenemas on ka noorte osakaal, seda nii harrastajate hulgas kui ka saavutusspordis,” ütles ta.

Täiskasvanute võistlused toimuvad kahel päeval: laupäeval eelringid ja poolfinaalid, pühapäeval poolfinaalid ja finaalid. Noorte võistlused on ühepäevased: U14 ja U16 turniire saab jälgida laupäeval, U18 klassile kaasa elada pühapäeval. Mõlemal päeval algavad matšid kell 13. Võistlus toimub pealtvaatajateta, kuid otseülekannet on võimalik jälgida Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu Facebooki-lehelt.

Meenutuseks eelmise korra võitjad SIIN.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel