Foto: Shutterstock

Muuda liikumine elustiiliks! Reval Sport ootab kõiki lapsi ja noori poksitrenni

12. september 2022 | Trennid, Uudised

Spordiklubi Reval Sport uus võitluskunstide treener Piret Pohl ootab kõiki lapsi ja noori vanuses 7-12. eluaastat poksitreeningutesse.

Võitluskunstid võitsid Pireti südame juba 8 aastat tagasi. Kuna poks vajab täieliku keskendumist ja kohalolekut, on ta läbi järjepidevate treeningute saavutanud väga hea kontakti oma keha ja vaimu vahel ning soovib seda nüüd kõikidele huvilistele edasi anda.

Foto: Shutterstock

“Poks on arendanud minus enesekindlust, tugevust, vaimset tasakaalu ja teinud mind ka teadlikumaks enda võimekuses. Treenerina täidab minu hinge võimalus näha trennist saadud positiivsete emotsioonidega laetud inimesi,“ sõnab ta.

Poksitrennide eesmärgiks on tuua noored liikumisharrastuse juurde ja muuta liikumine elustiiliks. Lisaks parandada noorte füüsilist vormi lähtudes individuaalsest arengust. Noored õpivad süsteemselt treenima ja omandavad harjutuste sooritamisel õige tehnika.

Poksitreeningud toimuvad T, N kell 16.30 Uus grupp alustab 20. septembril.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel