MITMETUNNINE VIDEO: eestlased Semjonov ja Filatov poksisid Lätis, Tyson Fury vaatamas

27. september 2020 | Uudised

Pavel Semjonov ja Pjotr Filatov pidasid kuueraundised matšid 26. septembril Riias kohalikega üritusel MTK Golden Contract.

Semjonovile tuli keskkaalus vastaseks endine kikkpoksija Kristaps Bulmeistars (8-0 enne). Pavel pakkus tavapäraselt tasavägise lahingu. Lätlane võitis. Täpseid punkte ei teatatud. Lätlane treenib viimasel ajal USA-s Dino Spenceri käe all, kelle õpilaste hulka kuulub Bernard Hopkins. Bulmeistarsi mänedžer ütles, et Semjonov on viimane „teise ešeloni” mees, kellega Bulmeistars poksib, ja edaspidi olevat kavatsus lahinguid pidada ainult Top 100 kindameestega. Pavel kaotas augustis Minskis Albert Hamhojevile.

Kaal raskem 37-aastane Filatov (2-9-1) jäi 2. raundis alla Läti meistrile Francis Rozentalsile (4-0). Filatov poksis viimati 2018. aastal, kui pidas muu hulgas neli matši Inglismaal. Amatöörina kandis ta nime Pjotr Russkihh ja võitles 2017. aastal Eesti meistrivõistlustel Sergei Bannovi järel välja hõbeda.

Pealtvaatajaid oli tihedalt, paarimeetrise vahega keegi ei istunud ja maske ei kantud. Kohal oli Tyson Fury, kelle sugulane Hosea Burton poksis. Ülekande tegi Sky Sports. Fury käis tõuksiga Riia vanalinnas sõitmas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel