Foto: Shutterstock

Meistrivõistlused selgitavad välja poksijad, kes on väärt Tallinna meistri tiitlit!

17. jaanuar 2020 | Uudised

18.-19. jaanuaril stardivad oodatud Tallinna Meistrivõistlused, mis toimuvad Lasnamäe Spordikompleksis, Pae 1. Meistrivõistlused selgitavad välja poksijad, kes on väärt Tallinna meistri tiitlit. Sissepääs on kõikidele soovijatele tasuta.

Iga-aastasele traditsioonilisele Tallinna meistrivõistlustele tulevad  mitte ainult pealinna poksijad, vaid ka vastased nii teistest Eesti linnadest kui ka poksijad välismaalt (Soome, Leedu, Israel).

Kuivõrd õnnestub pealinna poksijatel kaitsta Tallinna meistri tiitel või peavad nad seda loobuma saabuvatele vastastele, näeme juba varsti. 18. jaanuaril kell 15:00 toimuvad eelringid, aga finaalid ja auasustamine 19. jaanuaril kell 13:00.

“Tallinna Meistrivõistlused poksis on hea võimalus näha, kuidas tavalistest poksijatest saavad eesti meistrid ning euroopa ja maailma medalistid. Olen kindel, et tulvasest meistrivõistlusest ei saa erandid ning me näeme enamus huvitaid võistlusi ja vallatatuid võite,” kommenteeris Eesti poksiliidu peasekretär Jelena Kalbina.

Meistrivõistlused toimuvad Kultuurministeeriumi, Tallinna, Lasnamäe ning Eesti Olümpiakomitee toetusel. Lähemalt üritusest saab teada Facebooki kaudu.

Monika Kuzmina

Vaata veel