Meistrid omavahel: Serrano ja Bermudezi matš ei kestnud 10 raundi

26. märts 2021 | Uudised

Puerto Ricos poksisid 25. märtsil kohalik superstaar Amanda Serrano ja Argentina äss Daniela Romina Bermudez.

Poksiti Serrano WBC ja WBO sulgkaalu (57,2 kg) tiitlitele. Bermudez on praegu IBF-i meister kergesulgkaalus (55,3 kg) ja WBO meister kukk-kaalus (53,5 kg).

Serrano tabas vastast 9. raundis vasak- ja paremhaagi kombinatsiooniga neerudesse. Bermudez laskus põlvele ja kohtunik luges talle kümneni.

Teleülekande üks kommentaator oli värske meister Seniesa Estrada. Kohtumine toimus NBC Sportsi novembris startinud sarja Ring City USA raames ja oli senisest kuuest õhtust vaadatuim. Peakohtumist jälgisid 106 000 televaatajat, meeste matšidega kokku 125 000. Üritust vaatasid ka 13 000 vaatajat Twitchis.

Sulgkaalus on WBA meister Jelena Mrdjenovich (Kanada) ja IBF-i meister Sarah Mahfoud (Taani).

Bermudez poksiski viimati vabale IBF-i kergesulgkaalu meistri tiitlile, kui sai detsembris tehnilise nokaudiga jagu vähetuntud kaasmaalannast Cintia Castillost. Ta pidas ühe kohtumise kergesulgkaalus ka 2018. aastal. Selle matši Marcela Acuna oli tema viimane tuntud vastane. Pärast seda pidas Bermudez kuus matši kukk-kaalus vähetuntud poksijatega.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel