Foto: Top Rank

Mayer võitis vägevaimas naistematšis Hamadouche’i

06. november 2021 | Uudised

Californias kohtusid 5. novembril kuni 59-kiloste naiste valitsejannad: IBF-i meister Maiva Hamadouche ja WBO meister Mikaela Mayer.

Mayer võitis matši, mis oli tasavägisem numbritest 100:90, 99:91, 98:92. “Kurb, kui sellest matšist hakatakse mäletama ainult numbreid ja mitte seda, millise lahingu Hamadouche andis. Kõik arvasid, et see oli üks vägevamaid naistematše, mida nad on näinud, mina nende hulgas,” sõnas Eddie Hearn.

Matš oli veel vägevam kui Katie Taylori vastasseisud Delfine Persooniga. Prantslanna ründas avasekunditest peale, ent tema probleem sarnanes Persooni omale: tehnilise poksija vastu näib selline stiil tuuleveskina. Esimestes raundides käis ta Mayerist üle, kuid väsis siis loomulikult, Mayer aga kohanes ja demonstreeris, kui küps poksija ta juba on – Ameerika poksikooli esindaja stiil oli üks Maa mirabilia hulka kuuluvatest asjadest.

Mayer tabas 594 löögist 239. Hamadouche tabas 872 löögist 233.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel