Foto: Shutterstock.com

Kamaru ja Canelo tiitlimatšides jäi üllatus sündimata

07. november 2021 | Uudised

6. novembril toimusid Ameerikas oma ala tippude tiitlimatšid.

WBA, WBC ja WBO meister (76,2 kg) Canelo Alvarez alistas IBF-i selle kaalu meistri Caleb Planti nokaudiga 11. raundis. Poks selles matšis peaaegu puudus – Planti taktika oli põgenemine. Poksijate vahel jagati 50 miljonit dollarit: 40 miljonit Canelole, 10 miljonit Plantile.

Eddie Hearnil on plaan, et Alvarez poksib mais Dmitri Bivoliga.

UFC meister (77,1 kg) Kamaru Usman alistas verisevõitu püstilöögivahetuses ühehäälse otsusega Colby Covingtoni, kelle sõnul Usman nõustus nende korduskohtumisega ainult sellepärast, et UFC ähvardas tiitli muidu ära võtta. Usman ületas sellega Anderson Silva rekordi – mõlemad olid seni UFC-s alustanud 14-0.

Kahekordne PFL-i võitja Ray Cooper lubas alistada nii Covingtoni kui ka Usmani.

Usman on UFC ajaloos ainuke, keda pole maha viidud. Usmanilt küsiti sel nädalal, mida ta arvaks matšist Hamzat Tšimajeviga, keda on UFC nelja kohtumise jooksul löödud kaks korda. „Ta jättis hea mulje, kuigi vastane oli nõrk. Kõik teavad, et mõnel õnnestub elus kiiremini edasi jõuda kui teistel. Minu jaoks on praegu kõige tähtsam tütar. Kui Tšimajev jõuab kannatada ja ma veel viitsin võidelda, siis vaatame,” ütles Usman.

Usman tegi sel nädalal Alvarezile ettepaneku poksida. „See oleks ajaloo suurim kohtumine. See oleks kohtumine, mis motiveeriks mind,” sõnas ta.

Alvarez pööritas seepeale silmi ja ütles, et Usmanil on vaid üks eesmärk: „Palgapäev.”

Ülejäänud UFC tähtsamad kohtumised:

Õlgkaal: UFC meister Rose Namajunas alistas Wei-Li Zhangi
Kergekaal: Justin Gaethje alistas Michael Chandleri
Keskkaal: Alex Pereira alistas Andreas Michailidise

Videot saab vaadata SIIT.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel