Maikel Astur: mind motiveeris eesmärk olla pärast eriolukorra lõppu võimsam kui kunagi varem

22. juuni 2020 | Uudised

Maikel Asturi sõnul andis eriolukorra aeg talle ideaalse võimaluse arendada enda oskusi ning tegeleda nõrkade kohtadena. Sportlane peab leidma viise, kuidas veel tugevamaks saada ning treeneritega leiti lahendused, kuidas vajalikud trennid ära teha.

Karantiin oli ideaalne aeg arendada oma oskusi

Maikel Astur sõnab, et teda kui sportlast eriolukord väga ei mõjutanud. Ta leidis treeneritega lahendused, kuidas sai kõik vajalikud trennid tehtud. “Usun, et selline periood tuli mulle pigem kasuks,” selgitab ta, et sai teha 4-6 korda nädalas jooksu, 2-3 korda kikkpoksi ja 3 korda nädalas jõudu.

Asturi sõnul oligi karantiin ideaalne aeg arendada enda oskusi ja tegeleda nõrkade kohadega – sportlasena pole vahet mis olukord on, tuleb ikka trenni edasi teha ja leida viise, kuidas veel tugevamaks saada. “Seega minu motivatsiooniks oligi olla pärast eriolukorra lõppu võimsam kui kunagi varem,” ütleb ta.

Sportlane ootab võistlusi

Kõige suurem igatsus oli eriolukorra ajal Asturi sõnul siiski võistlemine. “Tahaksin panna proovile ennast ja pidada tugevaid lahinguid,” räägib ta. “Tahan, et kogu see raske töö kannaks juba vilja.” Ometigi sai ta eriolukorra ajal tehtud uue rinnalt surumise rekordi.

Edasi on Maikel Asturil plaanis trenni edasi teha ja oodata, millal saab jälle võistelda. Suvi tõotab aga tulla põnev, sest 7.-12. juulil toimub Team Asturi esimene suvelaager.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel