Laupäeval näeb UFC-s kuut duelli, nende seas kaht tiitlimatši

29. oktoober 2021 | Uudised

Võitlusspordisõbrad võivad rõõmustada, sest sel laupäeval näeb meie ajavööndile sobival ajal mitut põnevat matši: Araabia Ühendemiraatides toimuv UFC 267 toob vaatajateni lausa kuus duelli, sealhulgas kaks tiitlimatši.

Peamatšis lähevad vastamisi tugevaimad poolraskekaallased Jan Blachowicz ja Glover Teixeira. 38-aastane ja 188 cm pikk poolakas Jan Błachowicz kaitseb meistritiitlit. Hetkel on tal ette näidata viis võitu järjest. Viimases matšis alistas ta keskkaalu meistri Israel Adesanya. Poolakas on saanud 28 võitu (8 nokaudiga) ja 8 kaotust. 41-aastane ja 188 cm pikk Glover Teixeira on poolraskekaalu edetabelis pretendentidest esikohal. Ka tema on praeguseks võitnud viis matši järjest. Brasiillasel on 32 võitu (18 nokaudiga) ja 7 kaotust.

Venelane Pjotr Jan ja ameeriklane Cory Sandhagen võitlevad kukk-kaalu vahetiitli nimel. Jan pidi algselt võitlema valitseva meistri, ameeriklase Aljamain Sterlinguga, kuid too sai vigastuse. Jan kohtus Sterlinguga märtsis, mil Sterlingust sai esimene võitleja UFC ajaloos, kes on võitnud meistritiitli vastase diskvalifitseerimise läbi – Jan sooritas keelatud põlvelöögi. 28-aastane ja 170 cm pikk Jan on hetkel kukk-kaalu edetabelis esikohal. Tal on 15 võitu (7 nokaudiga) ja 2 kaotust. 29-aastane ja 180 cm pikk Sandhagen on hetkel edetabeli kolmas. Tal on 14 võitu (6 nokaudiga) ja 3 kaotust.

Raskekaalus ootab ees vaatemänguline matš venelase Aleksander Volkovi ja poolaka Marcin Tybura vahel. Volkov on raskekaalus viies ja Tybura üheksas. Poolakas on hetkel võitnud viis matši järjest.

Kergekaalus kohtuvad Islam Mahhatšev Venemaalt ja Dan Hooker Uus-Meremaalt. Nemad on edetabelis vastavalt 5. ja 6. kohal.

Lisaks on õhtu jooksul võimalik näha veel kaht põnevat matši.

Otseülekanne Abu Dhabist algab kanalil TV3 Sport 2 ja uue põlvkonna teleteenuses Go3 kell 21.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel