Kuidas edeneb WBA-l ajutise meistri tiitlite kaotamine?

26. august 2021 | Uudised

Kõige suurema meistritiitlite arvuga poksiorganisatsioon WBA teatas 25. augustil, et kaotab ajutise meistri tiitlid.

„Fännid soovivad seda. Meie arvates pakub suurem tiitlite arv rohkem võimalusi, aga fännid on tähtsamad. Ma ei tea veel, mis kategoorias me ajutised meistrid elimineerime,” ütles WBA president Gilberto Mendoza, kes loodab vähendamist alustada oktoobrist. Mendoza ütles ESPN-ile, et kõik senised ajutised meistrid hakkavad nüüd poksima suurte meistritega, aga see lause kadus pool tundi hiljem värskendatud loost. Esialgses loos nimetas ESPN kõik 10 ajutist meistrit. Wikipedia nimekirjast on kõik ajutised meistrid kadunud.

WBN on andnud viimasel kuul jooksvalt informatsiooni WBA lubaduste kohta. WBA teatas ajutiste tiitlite kaotamisest 14. augustil. 16. augustil anti Joshua Francole käsk poksida raskekärbeskaalu supermeistri Juan Francisco Estrada ja Roman Gonzalezi 16. oktoobri matši võitjaga, kusjuures Franco pole isegi ajutine, vaid tavameister. Kärbeskaalu meister Artjom Dalakjan peab kohtuma ajutise meistri Luis Concepcioniga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel