Foto: Maksim Toome

King of Kings juubelisündmuse põhimatš: Markko Moisar vs Simon Santana

06. mai 2022 | King of Kings, Uudised

Täna toimus King of Kings võistlejate kaalumine.

Meie kodupubliku ees peetava King of Kings juubelisündmuse põhimatšiks saab olema norraka Simon Santana ja Markko Moisari vaheline duell, millega pannakse mängu Euroopa BantamWeight tšempionivöö.

Foto: Maksim Toome

Kodupubliku ette astub ka Ott Remmer, et välja võidelda KOKi kergekaalu tšempionivöö Mindaugas Narauskaselt.

Võistlustulle lähevad veel Astrid Johanna Grents ja Sigrid Kapanen.

KOK/IBF turundusjuht Paulina K. rääkis, et Tallinnas on alati väga eriline atmosfäär. “Oleme saanud ajaga tuntud võitluskunstide sündmuseks Tallinnas, seda koos tugevate ja tuntud Eesti võitlejate ning suure hulga fännidega,” lisas ta. Eesti võitlejad on Paulina K. sõnul väga tugevad: kõrgete tehniliste oskustega, tugeva mentaliteediga ja alati täiusliku esitusega.

Kaks kõige huvitavamat vastasseisu saavad korraldajate sõnul olema heitlused Euroopa tšempionivöö nimel. “Ma hindaksin Santana vs Moisar võitlust 50/50 võimalusega. Moisaril on minevikus üks kaotus Santana vastu ning seekord on võimalus võtta revanš. Laskem parimatest parimatel võita,” rääkis Paulina K.

King of Kings (KOK) toimub 7. mail Tallinnas Tondiraba jäähallis.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel