Jussupov sai jagu Sanast

25. detsember 2020 | Uudised

Džamal Jussupov sai 25. detsembril One’is jagu Samy Sanast.

37-aastane Jussupov võitis tai poksi sulgkaalumatšis kõigi kolme kohtuniku hinnangul. 2. raundi lõpus tabas ta Sanat rusikaga otsaette ja lõi põrandale.

Jussupov võitis eelmisel aastal Yodsanklaid. Sana kaotas viimati Giorgio Petrosyanile, aga see matš peeti kikkpoksis.

„Jussupov võitis Yodsanklaid, kuna mina olin just Yodsanklaid võitnud ja Yodsanklai oli endiselt šokis. Jussupovist palju materjali pole, aga ma analüüsin tema matši Yodsanklaiga. Ta tundub hea lööja, aga ka mina olen tugev. Tal on hea poksitehnika ja ta on kikkpoksitaustaga, nii et ma pean nullima tema rusikad. Ta peaks mind kartma, sest ma olen puhas nak muay,” sõnas Alžeeria päritoluga prantslane Sana, kes plaanib ka kättemaksu Giorgiole.

Jussupov ütles pärast matši Yodsanklaiga, et plaan oli istuda kaitses ja rünnata Yodsanklaid rusikatega, mitte jalgadega. Kui Yodsanklai kaitsesse augu jättis 2. raundis, tekkiski Dagestani külakeses kasvanud Jussupovil võimalus. „Ta hakkas 1. raundi lõpus palju mööda lööma, frustreerus ja soovis mind nokauti lüüa,” selgitas Jussupov ja lisas, et kuigi ta juba ammu unistas, kuidas oleks Yodsanklaiga, Buakawiga ja Petrosyaniga võidelda, on nad ka tema eeskujud.

Meister on selles kaalus Petchmorakot. Jussupovil oli kavas temaga tänavu veebruaris madistada, aga sai vigastada.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel