Joyce saab poksida Joshua – Ussiki võitjaga

21. juuli 2021 | Uudised

Joe Joyce on kohustuslik vastane Anthony Joshua ja Aleksander Ussiki kohtumise võitjale.

Joyce’i matš toimuks WBO tiitlile, kinnitas Joyce’i promootor Frank Warren. Joshua ja Ussiki kohtumise leping sai 20. juulil lõpuks allkirjad. Kohtumine toimub 25. septembril Londonis Tottenham Hotspuri jalgpallistaadionil 60 000 pealtvaatajaga.

Ussiki füüsilise ettevalmistuse treener Valentin Litvintšuk arvab, et tema hoolealusele ei anta võitu isegi siis, kui ta võidab kaheksa raundi 12 raundist. „Ta peab võitma nokaudiga või olema peakõrguselt üle, sest kogu maailm vajab Joshua matši Furyga, kus on mängus suur papp,” ütles Litvintšuk.

Isegi Eddie Hearn ütles pärast lepingu allkirjastamist, et loodab endiselt Fury ja Joshua kohtumise toimumist.

Litvintšuk on hoolealuses siiski üsna kindel. „Saša on kosmonaut. Tema psühholoogia ja füsioloogia on imepärane. Ma pole selliseid inimesi näinud,” sõnas ta.

Ussiki endine treener James Ali Bashir kahtleb Ussiki võimalustes. „Kui ta isegi Chisorat veenvalt võita ei suutnud, siis mida nad loodavad Joshua vastu? Anthony on meister ja tal on teistsugune mõttelaad,” ütles Bashir.

„Ma arvan, et Aleksander kurnas end ära enne lõppu, liikus, kui oleks pidanud jõudu säilitama. Ussiki meeskond ei näinud, et Chisoral pole enam midagi paagis. Ussik oleks võinud ta nokauteerida, kui oleks gaasile vajutanud, aga nad ei tahtnud riskeerida, sest Derek on raske löögiga,” sõnas Bashir.

Joyce peab enne 24. juulil jagu saama Carlos Takamist. Ja loomulikult peab ta ootama, kuni Joshua ja Ussik peavad ära korduskohtumise.

Joyce’i ja Ussiki läbirääkimistest saab lugeda SIIT.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel