I AM, I FEEL I Ussik nõuab Joyce’i matši eest ennenägematut rahajagamist

11. märts 2021 | Uudised

Aleksander Ussik soovib tiitlimatši eest Joe Joyce’iga rohkem WBO miinimumist.

WBO lubab jagada osalejate vahel summa kuni 80/20. „Kui võrrelda nende poksijate kolme viimase matši teenistust, peaks minu klient saama 93%,” usub promootor Aleksander Krasjuk.

Joyce’i mänedžeri Sam Jonesi arvates on see naeruväärne. „Tal on Krasjukiga lepingus veel vaid üks matš, seepärast Krasjuk pigistab praegu,” selgitas Jones, kes 2016. aasta olümpia finaalis sai vaieldava kaotuse Tony Yokalt. Joyce’i promootor on Frank Warren, kellega Krasjuk pole veel rääkinud.

„Ma pole üldse kindel, kas see matš toimub, sest ma pole kindel, et toimub Joshua ja Fury kohtumine. Kui seda kolme nädala jooksul välja ei kuulutata, siis WBO ilmselt kauem ei oota,” rääkis Krasjuk.

Eddie Hearn usub, et Krasjuk ja Warren kokkuleppele ei jõua, sest neil oli kohustus kokku leppida juba 15. veebruariks. Korraldusõigus läheb ilmselt enampakkumisele ja Hearn kavatseb siis kohal olla.

Ukrainlane alistas Joyce’i 2013. aastal WSB viieraundises poolprofimatšis. „Siis olin ma veel roheline ja vasakukäelisega kogemust polnud,” põhjendas Joyce. Mehed olid kergemad ja ukrainlane liikus osavamalt. Lisaks tundus Joyce’ile, et poksitakse Ukrainas, kuigi matš peeti Londonis – ukrainlasi oli publiku seas nii palju laulmas ja trumme tagumas.

Joyce on nõus poksima ükskõik mis riigis, peaasi, et kohtumine toimuks. Läbirääkimised venivad ka seetõttu, et matšile ei saa lubada rahvast. Ukraina äss pole Kiievis poksinud pärast 2015. aastat.

Joyce läks tänavu lahku treener Martin Bowersist.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel