Foto: Lerdsila Phuket Top Team

Järgmine peatus – Marss! Ulmemees Lerdsila lõpetas karjääri võiduga

11. juuli 2021 | Uudised

10. juulil jõudis äpis eetrisse varem Bangkokis salvestatud uus üritus Suk Muay Femur, mida aitasid korraldada WMC ja IFMA.

Muay femur on võitleja, kes rõhub oskustele, mitte jõule. Kohtumises sarja kuni 63,5-kiloste meeste tiitlile sai endine WMC meister Lerdsila (Tai) jagu Tyson Harrisonist (Austraalia). Lerdsila teatas, et see võitlus jäi tema viimaseks.

Lerdsilat (191-32-5) on nimetatud kiireimate refleksidega võitlejaks. Tema stiili on kirjeldatud „uiskudel angerjana” – see tundub pärinevat filmist „The Matrix”, kus tegelased painduvad tagasi ja puudutavad peaaegu kuklaga kandu. Gabriel Varga, kes teda võitis, ütles, et Lerdsilat ei saa rünnata paarilöögiste kombinatsioonidega ega kogu aeg pähe, sest ta tõmbab pea eest ära.

Lerdsila on Lion Fighti, Wu Lin Fengi, WCK Muay Thai, WPMF-i ja WKN-i meister. Ta on kolmekordne Rajadamnerni meister. Legend räägib, et ta võitis 100 kohtumist järjest. Nüüd on ta 40 aastat vana. Viimati võitles ta 2019. aastal One’is ja kaotas Elias Mahmoudile.

Kui Lerdsila 2018. aastal Ameerikas seminare käis andmas, ütles tema mänedžer Boyd Clarke, et Lerdsila eesmärk on koguda emale ja isale maja ehitamiseks raha. „Ta teenis sama palju raha 20-aastaselt, aga selles vanuses ju pidutsetakse,” selgitas Clarke.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel