McGregor ei vastanud küsimusele, kas ta on superstaar

11. juuli 2021 | Uudised

„Kajakad järgnevad traalerile, sest nad loodavad, et vette visatakse sardiine,” tõi Eric Cantona mõistatuslikuks põhjuseks, miks ta ründas kung fu-löögiga 1995. aastal pealtvaatajat.

„Conor McGregor – superstaar või luhvtimees?” küsis IOL enne McGregori ja Dustin Poirier’ 10. juuli kergekaalumatši üritusel UFC 264 Nevadas. McGregor kaotas nende eelmise kohtumise jaanuaris nokaudiga. McGregor sai kuulsaks võitudega, ent viimastel aastatel elatub skandaalidest. Näiteks lükkas aprillis kohus Korsikal tagasi süüdistuse, et McGregor ründas septembris üht naist, kui ta valmistus 180-kilomeetriseks jetivõidusõiduks Calvist Monacosse.

„Conor McGregor on vabavõitlusmaailma naerualune. Ta ei viitsi enam hommikul tõusta, et võistlema minna,” ütles Colby Covington. McGregorile garanteeriti eelmise kohtumisega 3 miljonit, Poirier’le 750 000 dollarit. McGregor on juba kaks korda sportlaskarjäärist loobunud.

McGregor kuulutas, et kui on Poirier’le kergekaalus otsa peale teinud, liigub ta võib-olla welterweight’i ja alistab Kamaru Usmani. Covington soovib ise matši Usmaniga. „Mees, sa said kolki kergekaalu uksehoidjalt ja tahad ringi minna Usmaniga?! Kõik teavad, et ta teeb nalja,” sõnas Covington.

Covingtonil jagus sõnu ka Poirier’le, kes on tunnistanud, et oli noortevanglas. Covington, kes oli kunagi Poirier’ klubikaaslane, ütles, et Poirier’ heategevus on pettus. Seda väitis ka McGregor. Poirier ütles, et McGregor pole tema fondi üle kandnud lubatud raha. McGregor vastas, et kuna Poirier muutus kannatamatuks, kandis ta raha ühele Louisiana noorteklubile.

Ka Usmani sõnul on McGregor üks latatara. „Ta pole enam see mees, kes oli kahe kaalu meister. Ta on lihtsalt võitleja UFC-s. Vana aja Conor, näljane Conor oli võitleja, keda võitlejad austasid,” ütles Usman. Usman tegi 2019. aastal McGregorile ettepaneku võistelda, kuid McGregor loobus.

Dana White ütles, et kui McGregor alistab Poirier’, saab ta võidelda UFC kergekaalu meistri Charles Oliveiraga.

McGregor vigastas jalga 10. juuli matšis ja Poirier kuulutati võitjaks.

Võitlust saabus vaatama Donald Trump.

Ülejäänud tähtsamad kohtumised:

Gilbert Burns alistas Stephen Thompsoni
Tai Tuivasa alistas Greg Hardy
Irene Aldana alistas Jana Kunitskaja
Carlos Condit kaotas Max Griffinile
Niko Price kaotas Michel Pereirale
Jennifer Maia alistas Jessica Eye

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel