Xavier ja Jake Paul

Xavier ja Jake Paul

Jake Paul tegi koolis kiusatud poisile suure üllatuse

01. märts 2023 | Uudised

Videos on näha 9-aastast poissi Xavieri, kes ütleb, et tema unistuseks on saada kuulsaks poksijaks. Ta ütleb, et poksib iga päev ja tema lemmikpoksija on Jake Paul. Ta tahab poksijaks saada, sest teda on palju koolis kiusatud ja et aidata oma ema, kellel on diagnoositud polüskleroos.

Nii helistati Lukis Makile, kes on Jake Pauli hingamistreener. Jake Paul on teinud heategevusühingu, et piiratud võimalustega lapsed saaksid poksida. Info anti Jake’ile edasi.

Poissi üllatati uue poksimisvarustusega. Ta sai ka telefoninumbri, kuhu helistada. Vastu võttis Jake Paul. „Olen kuulnud, et oled vinge poksija. Saab sinust maailmatšempion? Ma usun seda. Sul on annet,“ ütles poksija üllatunud poisile.

Jake saatis talle kindad, muid kingitusi ja kutsus ta enda kulul vaatama oma matši Anderson Silva vastu. Poiss lendas esimest korda elus ning tema suur unistus Jake Pauliga kohtuda täitus.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel