Foto: Shutterstock.com

Jake Paul: Floyd Mayweather vajab mind rohkem kui mina teda

19. august 2021 | Uudised

Jake Paul, kellel seisab 29. augustil ees matš endise UFC tšempioni Tyron Woodleyga, postitas Instagrammi listi poksijatest, kellega ta tulevikus võidelda tahab. Floyd Mayweatherit selles listis ei olnud, vahendas MSN.com.

Jake Pauli vend Logan võitles Mayweatheriga selle aasta 6. juunil. “Ma arvan, et ta sai mu vennaga võideldes aru, et meiega ei tasu jamada. Ta ütles, et ta võitleks minuga ainult siis, kui ma oma kaalu 70 kilogrammi peale alandaksin, mis on füüsiliselt võimatu,” ütles Paul Mayweatheri kohta.

Paul ei välista matši Mayweatheriga, aga ta ei kavatse teda ka taga ajama hakata. “Kui juhtub, siis juhtub, aga praegu on mu fookus professionaalsetel lahingutel. Ma ei taha vanuritega raha eest võidelda,” sõnas ta.

Paul võitleks Mayweatheriga ainult siis, kui Mayweather oleks nõus proovima Pauli tema praeguses kaalukategoorias alistada. “Ta vajab mind rohkem kui mina teda,” lausus Paul.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel