Foto: Shutterstock

Eddie Hearn ja Amir Khan kohtusid, et arutada matši Kell Brookiga

18. august 2021 | Uudised

Eddie Hearn sai eile kokku Amir Khaniga, et panna paika plaan kauaoodatud lahinguks Amir Khani ja Kell Brooki vahel. Ideaalis saaks see toimuma enne käesoleva aasta lõppu, vahendas Boxingnews24.

16-aastase profikogemusega Khan on otsustanud, et ta on viimaks ometi valmis endise IBF-i poolkaalu tšempioni Brookiga lahingusse astuma. Loodetavasti pole selle jaoks veel liiga hilja.

Kuigi Khan ja Brook on veel üsna noored, siis nende mõlema karjäärid on juba pikemat aega madalseisus olnud. Khan pole juba 2011. aastast samal tasemel, nagu ta enne oli ja Brooki karjäär läks põhja aastal 2016.

“Minu ja Kell Brooki vaheline lahing on see, mida Suurbritannias kõige enam näha tahetakse,” ütles Khan. “Ma tahan talle oma fännide nimel koha kätte näidata.”

Kui Hearn piisavalt hea pakkumise teeb, on tal võimalus sellele lahingule Matchroom Boxinguga käpp peale panna. Pole aga selge, kas ta seda lahingut üldse tahab, sest tema enda sõnul eelistaks ta Brooki ja Khani asemel näha ühte neist kahest hoopis Conor Benniga võitlemas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel