Helenius võidutses Narvas

30. november 2019 | Uudised

Robert Helenius võitis 30. novembril Narvas poksiõhtul Mateus Roberto Osoriot.

Osorio käis juba avaraundis põrandal. Käis ka järgmises ja kohtunik kuulutas välja tehnilise nokaudi. Helenius palus mikrofoni ja ütles täissaalile: „Spasibo!” Ta tänas ka vastast võistlema tulemise eest. Heleniuse tingimus oli see, et matši näidatakse otseülekandes.

Daniil Gaiduk kohtus õhtu ainsas kikkpoksimatšis kuuekordse Soome meistri Korede Lawrence’iga. Eestlane sai 3. raundis tugeva löögi sisse ja talle loeti. Raundi lõpus lõi Gaiduk pikali vastast. Ta vabandas, kuid soomlane ei võtnud vabandust vastu. Kui matš oli läbi, kuid oodati veel kohtunike otsust, tuli soomlane Gaiduki nurka tema ette ja tegi põlglikult paar diskotantsuliigutust. Gaiduk muigas ja tegi vastu. Kohtunikud andsid 3:0 võidu Narva võitlejale. Gaiduk võttis mikrofoni ja tänas kõiki toetuse eest. Gaiduki nurgas oli ka klubikaaslane Ilja Skolnov.

Profimatšides lõi Fjodor Vinogradov (Venemaa) pikali Israrullah Yagobzai (Rootsi) ja võttis lõpuks 3:0 võidu. Jevgeni Kobzev (Venemaa) võitis TKO-ga Henry Tiidut, Eestis elav ukrainlane Artjom Ljaševitš aga 40:36, 39:37, 38:38 Ivan Božkot (Venemaa).

Amatöörmatšides kaotas SK Energia sportlastest David Andrejev TKO-ga Kirill Tšernovile (Venemaa) ja Semjon Kamanin 0:3 Nikolai Terteryanile (Taani). Eestile tõi poksivõidu Dmitri Protkunas, kes avamatšis oli punktidega üle Mihhail Molitvikist (Venemaa).

VAATA VIDEOT!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel