Foto: Esther Lin, Showtime

Hearn: Fury ei tundu valmis Wilderi jaoks

01. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

Tyson Fury ei tundu vajalikus füüsilises vormis matši jaoks Deontay Wilderiga, arvab Eddie Hearn.

„Ma arvan endiselt, et Tyson suudab kergesti võita, aga tema vilets kehaline seisukord suurendab eksimisvõimalust. Deontay Wilderiga poksides võib isegi üks viga tähendada kaotust. Pole kasu kõikide raundide võitmisest, kui lased läbi ühe löögi,” ütles Anthony Joshua mänedžer Hearn.

Fury pettus Joshua ja Aleksander Ussiki kohtumise tulemuses, kuid loeb Wilderit neist tugevamaks.

Wilderi mänedžer Shelly Finkel ei soovinud öelda, kas Wilder poksib järgmiseks Ussiki või Joshuaga. „Ei maksa rutata ette,” ütles ta. „Ussik ja Joshua poksivad niikuinii järgmiseks omavahel, nii et peame ilmselt leidma muu vastase.”

Fury mänedžeri Bob Arumi sõnul pole võimatu, et Fury järgmiseks vastaseks saab Dillian Whyte. Fury pole Whyte’iga poksinud. „See oleks suur matš, eriti kui toimub Inglismaal,” arvas Arum. WBC ajutine meister Whyte peab enne 30. oktoobril jagu saama Otto Wallinist.

Üliraskekaalu WBC meister Fury ja Wilder poksivad 9. oktoobril. Wilderi ja Fury kohta saab rohkem lugeda SIIT.

Olybeti kohaselt on favoriit Fury koefitsiendiga 1,32 ehk tema võiduvõimalus on kaks korda suurem kui Wilderil. Sellesse, et Fury matši jooksul pikali lüüakse, analüütikud ei usu, küll aga sellesse, et Wilder põrandal käib.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel