Foto: Karli Saul

GALERII! Võitlussari Duel 1 Fight pakkus nauditavaid lahinguid ja karmi nokaudi

16. aprill 2018 | Uudised

Laupäeva õhtul toimus Tartus A. Le. Coqi spordihoones Duel Fight Seriesi esimene osavõistlus Duel 1 Fight. Kokku toimus 14 matši, mille seas ka kaks nelja mehe turniiri.

Duel 1 Fight algas Sven Uue ja Marko Šultsi vastasseisuga. Šults alustas aktiivsemalt ja suutis üsna kiiresti oma paremuse maksma panna. Pärast kaht nokdauni lõpetati matš tehnilise nokaudiga Šultsi kasuks.

Nelja mehe turniir kaalukategoorias –71 kilogrammi tõi esimese ringi esimeses kohtumises areenile Vitali Matei Moldovast ja Aleksei Dodonovi Venemaalt. Moldovlane suutis juba esimese raundi keskpaigaks oma paremust näidata ja matš lõppes venelase jaoks karmi nokaudiga.

Samas kategoorias läksid vastamisi eestlane Andi Uustalu ja valgevenelane Ruslan Mamuto. Tasavägise matši võitja selgus kohtunike häältega 2:1 eestlase kasuks. See tähendas, et finaalis kohtusid Andi Uustalu ja Vitali Matei. Väga tugevate löökidega Moldovlane tegi Uustalu elu raskeks ja võttis lõpuks kohtunike 2:1 häältega võidu.

Nelja mehe turniir kaalukategoorias –75 kilogrammi algas moldovlase Nikolae Tamazlikaru ja eestlase Maikel Asturi mõõduvõtuga. Eestlane näitas igas raundis ülekaalu ja võitis kohtunike üksmeelse otsusega 3:0.

Teises paaris läksid vastamisi Surinamest pärit Shonzinyo Abena ja tartlane Ott Remmer. Põneva lahingu lõpetas arst, kes ei lubanud katkise kulmuga Remmeril edasi võidelda. Nii pääses finaali Abena, kelle vastaseks sai Maikel Astur. Finaaliheitlus oli väga tuline ja võitluslik. Pealtnäha tasavägise võistluse lõpuks oli kohtunikel selge, et ülekaaluka 3:0 paremusega pani turniiri kinni eestlane Maikel Astur.

Eestlane Tarmo Kõrs nõudis revanši leedulaselt Erlandas Kaminskijlt ja seda edukalt. Pärast tehnilist nokauti tunnistati võitjaks eestlane.

Õhtu peamatšis tulid areenile Markko Moisar ja Valgevenest pärit Maksim Petkevitš. Pingelise ja tulise heitluse võitis lõpuks kohtunike häältega valgevenelane.

Duel Fight Series jätkub juba sügisel kui 15. septembril toimub Tartu A. Le. Coqi spordihoones Duel 2 Fight.

GALERII: Karli Saul

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel