Fury – Wilder! Hopkins ja Wallin prognoosivad!

09. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

ESPN on kanal, mis teeb ülekande Tyson Fury ja Deontay Wilderi kohtumisest, ja ESPN palus sel puhul ka ekspertidel võitjat prognoosida.

„Ma arvan, et Wilder võidab. Ma ei usu, et ta loodab ainult paremale käele. Ta kaotas kogu tahtmise pärast seda, kui Fury tõusis surnust esimese matši 12. raundis. Wilder võidab nokaudiga, aga enne seda käib ta läbi põrgust,” ütles Bernard Hopkins.

„Wilder lööb Fury nokauti 6. ja 8. raundi vahel. Fury puhul pole teada, mida ta teeb: kui palju ta kaalub, kas ta üldse ilmub kohale,” sõnas Eric Molina, kes kaotas Wilderile 2015. aastal.

„Fury võidab jälle, seekord ilmselt otsusega. Furyt ei tohi ringis liiga palju austada. Kui sa teda liiga palju austad, siis ta tunneb end hästi ja kui ta tunneb end hästi, siis ta poksib hästi,” usub Otto Wallin.

„Fury võidab ilmselt 9. või 10. raundis. Wilder ei suuda end muuta isegi uue treeneriga,” arvab treener Aureliano Sosa.

Spordiennustusportaali Olybet andmetel on hetkel suurem võiduvõimalus Tyson Fury poolel koefitsiendiga 1,29 Deontay Wilderi 3,35 vastu. Matši statistikat saad jälgida ja panuseid teha Olybeti Fury vs Wilder kampaania portaalis.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel