Foto: IG jorgecapetillo02

Fury treener: Wilder ei suuda tõele näkku vaadata

08. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

Deontay Wilder süüdistab oma vigades teisi, arvab Tyson Fury treener Jorge Capetillo.

„Ta nimetas oma kaotust pettuseks ega mõista, et Tyson on lihtsalt parem poksija,” ütles treener ja cutman Capetillo, kes oli esmakordselt Fury nurgas kohtumises Tom Schwartziga. Pandeemia saabudes pakkus Fury rahalist abi. Capetillo, kellel on Las Vegases omanimeline poksiklubi, keeldus, kuid Fury saatis ikkagi.

„Ma ei usu, et Fury suudaks praegu poksida 12 raundi sellises vormis, nagu ta tegi 2015. aastal võiduga Vladimir Klitško üle,” arvab David Haye.

Wilderi ja Fury soojendusmatšis poksiv Robert Helenius pole end üheski kohtumises pidanud autsaideriks. „Treeningpartnerid aitasid mul valmistuda Adam Kownacki stiiliks laupäevases matšis. Ma tegelen poksiga juba 20 aastat, aga seekord näete parimat Robert Heleniust,” lubas soomlane.

Spordiennustusportaali Olybet andmetel on hetkel suurem võiduvõimalus Tyson Fury poolel koefitsiendiga 1,29 Deontay Wilderi 3,35 vastu. Matši statistikat saad jälgida ja panuseid teha Olybeti Fury vs Wilder kampaania portaalis.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel