Fightlandil leiab aset Tarmo Kõrsi ja Nikita Leškovitši kordusmatš

28. november 2018 | Fightland

Keilas toimub 8. detsembril Fightland, kus lähevad kokku Tarmo Kõrs ja Nikita Leškovitš (Läti). Nad kohtusid Fightlandil veebruaris ja siis sai punktivõidu lätlane.

Tarmo võitles juba Team Moisar Fight Show’l 2011. aastal Keilas. Ta on juhatuse liige MTÜ-s Keila Taipoksi Klubi, mis klubina tegutseb nime all Team Moisar. Lisaks õpetab ta Keila koolis kehalist kasvatust. „Õpetamine ja võitlussport sobivad omavahel väga hästi. Esiteks sellepärast, et olen terve päeva liikumises ning ei istu kohapeal. Lisaks on tööpäevad piisavalt lühikesed, et juba korralikult trenni teha. Kohati isegi on mõni hommik vaba ning saab ka hommikul korraliku trenni teha. Eriti tuleb kasuks võitlusspordist kaasa tulnud distsipliin, mida tunnis rakendada,“ räägib ta.

Kuidas võitlussport sinu ellu tuli?

Võitlussport tuli minu ellu läbi sõprade. Nemad juba tegelesid sellega ja siis ükskord ütlesid, et tule proovi ka, sulle hakkab kindlasti meeldima see.

Õpetad kehalise kasvatuse tunnis ka lastele enesekaitsevõtteid? 

Pigem ei õpeta, kuna on oht, et nad võivad hakata seda kõike koolis tunnivälisel ajal rakendama.

Mida võitlussport sulle annab? 

Minule on võitlussport andnud hea distsipliini. Lisaks olen sellega kaasa saanud oskuse rasketes ja keerulistes olukordades hakkama saada. Ning on andnud ka hea enesetunde ja enesekindluse elus hakkama saamiseks.

Mida lastele? 

Arvan, et lastele annab samamoodi distsipliini ja kogemusi elus hakkama saamiseks.

Kuidas Fightlandiks valmistud?

Fightlandiks valmistumiseks teen tugevaid ja raskeid treeninguid. Kindlasti vähemalt üks trenn päevas, kuid enamasti ikkagi hommikul ja õhtul.

Kommenteeri vastast. Kui palju teed eeltööd?

Eeltööd väga palju ei tee, kuna olen sama vastasega juba korra võidelnud. Tean juba enam-vähem tema strateegiaid ja tugevamaid külgi.

Kes su treener on? Milline on treeningperiood enne matši? 

Minu treener on Markko Moisar, kes on mind väga palju aidanud ja motiveerinud ning tänu kellele olen nii kaugele jõudnud võitlussportlase karjääris. Treeningperiood enne matši on umbes 1,5-2 kuud.

Mida fännidele lubad? 

Ma luban, et annan endast kõik, et seekord võit koju tuua.

Millise looga lähed ringi?

Hetkel veel ei oska öelda.

Me teame, et kõik loevad meie Eesti uudiseid, aga kui palju loed meie välisuudiseid?

Eks ikka loen, kui mõni huvipakkuv artikkel silma jääb.

Kui tihti külastad välismaa võitlusuudistekülgi?

Suhteliselt tihti.

Millise võitluse kohta sa loeks: a) World Boxing Super Series, b) UFC üritus, kus pole tiitlimatše, c) mõni Vene vabavõitlusüritus?

Ma loeksin rohkem UFC ja Glory kohta. Gloryt nimekirjas pole, aga mainin ikkagi ära.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel