Fightland lükkub ja muutub Xplosioniks

27. november 2020 | Fightland, Uudised, Xplosion Fight Series

Covid-19 tulenevatest piirangutest pole võimalik 12. detsembril Fightlandi kodulinnas Keilas korraldada pealtvaatajatega üritust.

„Fightland jääb ootama piirangute leevenemist ning loodetavasti kohtume juba kevadel!” teatas Moisar Promotions. Et aga huvi ürituse vastu on sel korral olnud tõesti suur ja ka fight card on aukartustäratav, ei anna korraldajad alla. 16. jaanuaril toovad nad fännideni juba tuttava kaubamärgi Xplosioni, seda TV6 vahendusel. Sõltuvalt ürituse toimumise ajaks kehtivatest piirangutest saab loodetavasti siiski tulla ka kohapeale kaasa elama nii tribüünidel kui VIP-laudades.

„Võitlejad on samad, kes pidid olema 12. detsembril, ainult Markko vahetub. Üritus toimub Tallinnas. Rohkem infot ei anna hetkel,” ütles Mirkko Moisar Good Fightile. Küsimusele, miks kannab üritus nüüd nime Xplosion, vastas Moisar kelmikalt: „Sest me tahame.”

Markko Moisar pidi poksima 12. detsembril Semjon Kamaniniga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel