Fight Sportsis täna: Pacquiao – De La Hoya, Džavadov – Chafi

01. jaanuar 2019 | Uudised

Telekanali Fight Sports vägevad matšid teisipäeval, 1. jaanuaril on Manny Pacquiao ja Zaur Džavadovi võitlused.

Kell 19 on kavas Pacquiao 2008. aasta matš Oscar De La Hoyaga Las Vegases kuni 67-kiloste meeste kategoorias. Arvati, et Manny ei saa hakkama kaalus, kus ta polnud kunagi poksinud. De La Hoya tabaski teda umbes 50 sekundit enne avaraundi lõppu vasakuga kehasse, see jäi aga Manny viimaseks veaks. Pärast seda, kui Pacman kaotas 2005. aastal Erik Moralesele, õppis ta pidevalt uusi tehnikaid. Kombinatsioonid vaheldusid igas raundis. 35-aastane De La Hoya on väsinud, mõtles treener Freddie Roach Oscariga matši lõpu eel. De La Hoya naine Millie kriiskas, et matš tuleb peatada.

Tegu ei olnud tiitlimatšiga, kuid piletimüügiga teeniti ometi 14,3 miljonit ja PPV-ga üle 70 miljoni dollari. Matš jäi Oscari viimaseks, Mannyst sai pärast seda superstaar. Ta oli 2010. aasta suurima teenistusega sportlane pesapallur Alex Rodriguezi kõrval ja esimene postmargile pandud Filipiinide sportlane.

Kell 20 on kavas Džavadovi ja Moucine Chafi (Maroko) 2018. aasta King Of Kingsi matš Riiast. See polnud tiitlimatš, kuid õhtu tähtsaim küll. Ilmselt ka Chafi tähtsaim matš.

Fight Sports on telekanal, mis näitab poksi, vabavõitlust, džuudot, sumot ja muud. Eestis edastab Fight Sportsi Elisa.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel