Iman

Falco Cupil selgitati Tartu karatemeistrid

09. november 2020 | Uudised

Falco tutika tatami esimene võistlus oli Tartu lahtised meistrivõistlused 7. novembril, ühtlasi Eesti Karate Liiga 3. etapp.

Spordiklubi Impact värsked Tartu meistrid ja Falco Cupi kuldmedali omanikud on Ragnar Audse (U16, -70 kg), Tan Markus Ojala (U18, -68 kg) ja Hugo Martin Liivaleht (U18, kata). Hõbemedali saavutasid Annaliisa Lett (U16, kata) ja Sander Rättel (U14, -40 kg). Pronksmedali võitlesid välja Lett (U16, +54 kg), Ott Orub (U16, -70 kg) ja Liivaleht (U18, -76 kg).

Iman sai klubidest 3. koha. U10 poistest said Aron Teder ja Miron Šelenok 1. koha, Artjom Muraško 3. koha. U12 klassis Jegor Aksjonov 1. koha, Aaron-Martin Grie 2. koha ning Daniil Gussev ja Adam Karkatšev 3. koha. U12 tüdrukute seas võitis esikoha Lisett Teder, U14 seas aga Viktoria Naur-Šunkina. Aleksandretta Naur-Šunkina sai hõbeda naiste avatud klassis. Deniss Alipov tõi Imanile esikoha kuni 75-kiloste meeste hulgas.

Ragnar Audse

Aljona Lanberg

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?