Endine Rise’i meister Suzuki pidas kordusmatši Nasukawaga

23. september 2021 | Uudised

Rise’is võitles kukk-kaalus endine meister Masahiko Suzuki 23. septembril Tenshin Nasukawaga ja jäi alla kõigi kohtunike hinnangul 28:30.

Suzuki (28-4) kaotas Nasukawale 2015. aastal avaraundis nokaudiga. See oli Suzuki ainuke kaotus eelmise aastani ja see on tal endiselt meeles. „Ma pole seda kahetsustunnet unustanud. Kõik arvavad, et Nasukawa võidab jälle, aga ma pööran kikkpoksimaailma pea peale. Mul avaneb selles matšis võib-olla ainult üks võimalus ja ma pean selle hetke ära tabama. Ma tahan võita, isegi kui ma suren,” sõnas ta.

Suzuki on Combat Pressi nr 4 mees maailmas oma kaalus. Nasukawa on loomulikult nr 1. Vahepeale mahuvad Masashi Kumura ja Shiro Matsumoto. Suzuki kaotas Rise’i tiitli eelmisel aastal Shirole. Nasukawa võitles viimati Shiroga ja alistas ta.

Nasukawa sai ürituseks valmis ka esimese laulu.

Japan Kicki nr 1 mees Shiro Matsumoto kaotas finaalis lisaraundis Kazanele nelja mehe turniiril, kus võitlesid ainult maailma esikümne mehed. Poolfinaalides sai Shiro jagu Koudaist, kõrgema asetusega Jin Mandokoro kaotas aga üllatuslikult Kazanele 29:29, 29:30, 29:30. Shiro pidi poolfinaalis võitlema Koki Osakiga, kuid Osaki ei saanud kaalu.

Tähtsas kohtumises oli teine endine Rise’i meister Kento Haraguchi kuni 65,5-kiloste meeste matšis tehnilise nokaudiga üle endisest Rise’i meistrist Tapruwanist (Tai). Haraguchi (19-1) pole ammu kaotanud – ta andis tiitli vabaks, sest soovis aasta algul keskenduda kohtumisele Glory staari Petpanomrungiga. See matš jäi Covid-19 tõttu ära. Tapruwan võeti vastaseks, sest Covid-19 tõttu tohtis kasutada ainult Jaapanis viibivaid võitlejaid.

Ülejäänud tähtsamad kohtumised:

63 kg: Rise’i meister Naoki alistas Taiju Shiratori (polnud tiitlimatš)
70 kg: Rise’i meister Noah Bey alistas Negimajini

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel