Foto: Shutterstock.com

Eesti Karate Föderatsioon valis uue presidendi ja juhatuse

24. märts 2022 | Uudised

EKF valis 24. märtsil toimunud üldkoosolekul uueks presidendiks Toomas Vitsuti ja juhatuse kolmeteistkümne kandidaadi seast kuus juhatuse liiget: Tiina Pajuste, Kajar Help, Etker Jõeleht, Igor Lirisman, Shamil Guseynov ja Hellar Bergmann.

Eesti Karate Föderatsioon tegi kokkuvõtteid 2021. aasta tööst ja kuulas juhatuse, treenerite nõukogu ja kohtunike kogu tegevusaruandeid.

Kaheksa aastat EKFi juhtinud Jaanus Rahumägi teatas, et tema enam uueks perioodiks ametisse ei kandideeri. EKFi liikmeskond on kasvanud, liitunud on mitmeid uusi klubisid. Jäädvustatud on 50-aastaseks saanud Eesti karate ajalugu. Võttes kokku oma ametis oldud aega, leidis EKF president, et “möödunud perioodil õnnestus liita karate minevik tulevikuga, jäädvustada Eesti karated kui osa Eesti kultuurist”.

Uueks EKFi presidendiks valis üldkoosolek Toomas Vitsuti, kes tänas üldkoosolekust osa võtvaid delegaate usalduse eest ning rõhutas vajadust jätkata karate kandepinna laiendamisega ühiskonnas. Ta rõhutas, et “sportliku suuna kõrval on karatel oluline roll nii noorte sportliku eluviisi kujunemisel kui ka laiemalt karate kasvatusfilosoofia populariseerimisel”.

Ametist lahkuv president väljendas heameelt, et saab EKFi juhtimise üle anda suurte kogemustega juhile.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel