DELFI! Romet Reilson nokauteeris Fightlandil Kaijo Nurmsoo ja ristis ta avalikult “Rosinapeaks”

25. veebruar 2018 | Fightland

Keila Fightlandil leidis aset kauaoodatud matš Pärnu kraaklejate Romet “Purustaja” Reilsoni ja tema väljakutsuja Kaijo Nurmsoo vahel. Publik nägi MMA reeglitega kohtumises aga vaid ühte raundi, sest Purustaja heitles ringis oma nime vääriliselt, kirjutab Delfi.

“Sa rääkisid minu kohta netis mingit s***a! Tahtsid mulle mingi hüüdnime panna? Ma panen sulle hoopis hüüdnime – Rosinapea!” teatas Reilson Keila publiku ees vastasele ringis.

Reilson viitas sõnavahetuses ühele Nurmsoo Facebooki videole, kus ta lubas Purustajale panna hüüdnimeks “Purustatud”. Kahe mehe saaga sai alguse sellest, kui Reilson mullu suvel Delfi TV persooniloos ütles, et talle pole kodulinnas Pärnus enam vastaseid. Nurmsoo võttis avaldusest tuld ja kutsus ta sotsiaalmeedias välja.

Matš oli algusest peale tuline ning näha oli, et meestel on siin peale spordi veel nii mõndagi klaarida. Raundi esimeses pooles oli Nurmsoo lähedal Reilsoni kägistamisele, kuid kohtunik lahutas viimaks haarde ning kamandas võitlejad uuesti püsti. Teisel katsel jäi Reilson maasvõitluses peale ning tümitas Nurmsood rusikate ja küünarnukkidega, kuniks kohtunik matši viimase säästmiseks peatas.

Reilson sai oma profikontole 29. järjestikuse võidu, kaotust tunnistanud ta veel pole. Nurmsoole oli see seitsme võidu kõrvale neljas kaotus.

Allikas: Delfi

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel