Teoks tundub saavat Dillashaw vs Cejudo

09. november 2018 | Uudised

UFC kukk-kaalu tšempion T.J. Dillashaw võtab kaalus alla ja kohtub üritusel UFC 233 kärbeskaalu tšempioni Henry Cejudoga.

Lepingut pole veel allkirjastatud, kuid kõnelused olevat alanud juba augustis. See oleks Cejudo (13-2) jaoks esimene kord tiitlit kaitsta. Ta sai tšempioniks augustis punktivõiduga Demetrious Johnsoni üle, kellele ta kaks aastat varem TKO-ga kaotas. Johnson anti siis Singapuri organisatsioonile One ja hakkasid levima jutud, et kärbeskaalu võiks üldse ära lõpetada. Cejudo on 2008. aasta olümpiavõitja maadluses.

Dillashaw (16-3) osales 2011. aastal saates „The Ultimate Fighter“ ja seal finaalis tuli ka tema esimene kaotus. Ta sai kukk-kaalu tšempioniks esimest korda 2014. aastal, kui alistas Renan Barão, kuid kaotas kaks aastat hiljem Dominick Cruzile. Uuesti sai ta tšempioniks mullu võiduga Cody Garbrandti üle. Augustis kohtuti taas ja taas võitis Dillashaw.

UFC 233 tundub tulevat siis üsna vahva, kuna plaanis on veel matš Ben Askren – Robbie Lawler.

 

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel