Carlos Valkruusmann: Mosa on mulle teise isa eest

05. veebruar 2020 | Muay Thai Liiga, Uudised

1. veebruaril toimunud Eesti Muay Thai Liigal Carlos Valkruusmannil (Mosa MT) oma vanusekategoorias vastast polnud.

Korraldajad pakkusid talle 34-aastast Oliver Hansalut (KRVA), kes on temast 18 aastat vanem. Carlos otsustas selle väljakutse vastu võtta ja ennast proovile panna. Matš oli väga pingeline ja põnev ning võit tuli Carlosele seisuga 2:1.

Carlos on mitmekordne Eesti meistrivõistluste medalist tai poksis. Detsembris tuli pronks (81 kg), mullu veebruaris hõbe.

Novembris võitles ta Soomes Crest PFC üritusel, vastaseks Sipan Cakmak. “Matš oli hea algusega, kuid sain põlvega maksa, mis lõi minu hingamise rütmist välja ja selle tõttu pidin vastu võtma kaotuse,” selgitab Carlos.

Mosa pani Soomes välja suure koosseisu: lisaks Akim Tsoi, Christopher Laineste, Reili-Riin Vessmann, Daniil Petrotšenko. “Mosa kui treener on mulle sõbra, teise isa ja treeneri eest. Austan teda väga. Tal on imeline tehnika ja veelgi suurem süda,” räägib Carlos.

Uurime, kas võib Carlost leida ka 15. veebruaril Eesti lahtistelt võitlusspordimängudelt, kuid ta ütleb, et lähiajal toimuvate matšide kohta hetkel tal info puudub.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel