Bellator Rizini vastu: Nasukawa ja Viimane Keiser võtsid kerged võidud

31. detsember 2019 | Uudised

Bellator käis esmakordselt Jaapanis ja korraldas kaks üritust Riziniga.

Tenshin Nasukawa alistas 31. detsembril Saitamas kikkpoksis õhtu ühes peamatšis Jaapani sarja Knockout värske tšempioni Rui Ebata.

Ta lõi Ebata juba avaraundis kolm korda põrandale ja võitis tehnilise nokaudiga. Nasukawa kaotas mullu poksi näidismatšis kiiresti Floyd Mayweather juuniorile, kikkpoksis on jaapanlane aga kaotuseta. Tänavu on ta jagu saanud kuuest vastasest ja enamasti enne lõpukella. Nende hulka mahtus ISKA tiitel.

Fjodor Jemeljanenko alistas 29. detsembril Saitamas vabavõitluses avaraundis Quinton Jacksoni. See oli esimene kord pärast 2005. aastat, kui Jackson kaotas nokaudiga. Jemeljanenko kaalus 109, Jackson 120 kilo.

Jackson võitles viimati septembris Wanderlei Silvaga ja võitis.

Jemeljanenko 46 matšist 27 on peetud Jaapanis. 43-aastane venelane võitles viimati jaanuaris Ryan Baderiga Bellatori tšempionitiitlile ja kaotas. Ta peab Bellatori eest veel matši sügisel ja seejärel hüvastijätumatši 2021. aastal Moskvas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel