Bakuu: Merilainile maadluses 9. koht

23. juuli 2019 | Uudised

Aserbaidžaani pealinnas Bakuus toimuval Euroopa noorte olümpiafestivalil saavutas maadleja Kristo Merilain 9. koha.

Eesti maadlejatest astusid esimestena võistlustulle Kirill Skiller ja tänavune Eesti juunioride meister Merilain.

Vabamaadluse -60 kg  kaalukategooria kaheksandikfinaalis kohtus Skiller Bulgaaria maadleja Ivan Stojanoviga ja kaotas 0:10. Kokkuvõttes sai Skiller 13. koha.

Kreeka-rooma maadluse -60 kg kategooria 1/16-finaalis alistas Merilain 9:0 serblase Momcilo Gajici. Kaheksandikfinaalis jäi ta 0:8 alla Türgi sportlasele Onur Yurtadale. Kokkuvõttes sai Merilain 9. koha.

Kadettide EM-il oli Merilain tänavu 14.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?