VIDEO! AndMar MedService: Andres Mell niipea treeningutele ei pääse

16. jaanuar 2021 | Uudised, Xplosion Fight Series

Andres Mell pidi 16. jaanuaril Xplosioni poksimatšis võidu andma Richard Ollinole, kuna tema põlv tuli 2. raundis liigesest välja.

„Noormehel oli põlveliigese paigastnihkumine. Sellega tegeletakse Tallinna Lastehaiglas,” ütles AndMar MedService’i spordivõistluste meditsiiniüksuse juht Garl-Peter Kukemilk.

Ta arvas, et Mell niipea treeningutele ei pääse: „Sellega läheb aega mõned nädalad kindlasti, kui mitte kuu-poolteist. Eks oleneb. Iga inimene paraneb ja taastub erinevalt.”

Igal spordivõistlusel on AndMari meedikute kohalolu ja abi olnud suhteliselt vajalik. „Vigastusi, mis tekib võitlusspordialadel, on niivõrd mitmekülgselt. Üldiselt igal üritusel on paar-kolm sündmust olnud,” sõnas Kukemilk.

Ühe rängeima vigastusena tõi ta välja ühe selgrootrauma mõned aastad tagasi. „Samamoodi noorte poksiüritusel. Too kannatanu viidi samamoodi Tallinna kiirabiga minema,” ütles Kukemilk.

GoodFight soovib Andres Mellile kiiret paranemist!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel