Akavov kaotas tiitlimatši

19. jaanuar 2019 | Uudised

Artur Akavov kaotas 18. jaanuaril New Yorgis WBO keskkaalu tiitlimatšis Demetrius Andradele.

Kohtunik peatas matši 24 sekundit enne lõppu, kuigi Andrade oleks ilmselt võitnud niikuinii. Kohtunik haaras Akavovi ümbert kinni, nagu kartes, et Akavov ei suuda ise seista, kuigi Akavovil polnud viga midagi. Akavov rabeles sülelusest ja kõndis oma nurka, teda lohutada üritav kohtunik kannul.

Amanda Serranost sai ajaloo esimene seitsme kaalu naistšempion. Ta alistas Eva Vorabergeri (24-5) kõigest 35 sekundiga matšis vabale WBO kergekukk-kaalu tiitlile.

IBF-i kergesulgkaalu tšempion TJ Doheny alistas 11. raundis jaapanlase Ryohei Takahashi (16-3-1).

Jorge Linares ja Pablo Cano selgitasid, kumb saab poksida WBC kuni 64-kiloste meeste tšempioni Jose Ramireziga. Linares kaotas avaraundis. 33-aastane Linares tuli juba 2007. aastal WBC sulgkaalu tšempioniks, jättis siis trooni vabaks ja võitis aasta hiljem WBA meistritiitli kaal raskemas kategoorias. Veel aasta ja tuli esimene kaotus. Uuesti sai ta tippu 2014. aastal ja valitses siis eelmise aastani WBC-d ja WBA-d kergekaalus. Mehhiklane Cano (30-6-1) tuli 2012. aastal WBA kuni 64-kiloste meeste tšempioniks, kuid kaotas paar kuud hiljem Paulie Malignaggile.

Chris Algieri (22-3) alistas punktidega Daniel Gonzaleze (17-1-1). Algieri oli 2014. aastal alistanud Ruslan Provodnikovi ja tulnud WBO raskekergekaalu meistriks, kuid kaotas siis järjest Manny Pacquiaole ja Amir Khanile. Peagi tuli kaotus ka Errol Spence’ile ja tundus, et Algierit me enam ei näe.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel