Ainar Karlson ja Kaupo Arro

Ainar Karlsonist saab ametlikult profipoksija, Kaupo Arro ristab kindad tiitlimehega!

14. detsember 2017 | Uudised

6. jaanuaril saab Eesti viimase aja edukaimast poksijast, 12-kordsest Eesti meistrist Ainar Karlsonist ametlikult profipoksija.

Amatöörkarjääri jooksul korra Euroopa meistrivõistlustel viienda ning kolmel korral üheksanda koha teeninud Karlson astub ringi Kalevi spordihallis toimuval poksiüritusel Warrior Fight 3.

Varem poolprofessionaalina Kasahstani klubiga Astana Arlans WSB-sarja maailmaliiga võitjaks tulnud Karlsoni vastane on veel üllatus.

Koos Karlsoniga osalevad poksiüritusel Warrior Fight 3 ka Eesti seni edukaimad profipoksijad Kaupo Arro ning Pavel Semjonov.

Seejuures on profikarjääri nelja võiduga alustanud Arro vastaseks äärmiselt tugev valgevenelane Kirill Samadurau (9 võitu (4 KO-d), 1 kaotus), kelle näol on tegemist endise WBC-sarja rahvusvahelise kergekeskkaalu meistriga.

Eesti kõrgeima lennuga profipoksija Pavel Semjonov peab end tõestama korraliku karjääri teinud ukrainlase Aleksander Ivanovi vastu, kes Venemaal võideldes on saanud kirja 12 võitu ja vaid 3 kaotust.

Põneva lahingu pakub kindlasti ka Eesti võitlusmaastiku säravaim uustulnuk Andi Uustalu. Tais ja Eestis taipoksiringis vastaseid materdanud mees astub ringi profipoksimatšiks ja teeb seda teise, samuti peamiselt taipoksijana tuntud Ott Remmeri vastu.

Kokku leiab 6. jaanuaril Kalevi spordihallis aset 4 amatöörmatši ning 5 profipoksimatši.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel