Foto: Ramm

3D Treeningu vabavõitlejad jätkavad klubis Ramm

08. juuli 2021 | Uudised

3D Treening jagunes 2021. aastal kaheks spordiklubiks: vabavõitlusklubi Ramm ja Estum Jiu-Jitsu.

„3D Treening sattus koroonapiirangute tõttu tõsistesse raskustesse ja olime sunnitud oma tegevuse peatama. Otsustasime jätkata eraldi klubidena – BJJ ja vabavõitlus eraldi, et kumbki pool saaks paremini just enda visiooni teostada ja fookust teritada. Leppisime kokku, et on aus, kui 3D Treeningu nime kumbki klubi edasi ei kasuta. 3D Treening MTÜ jäi vabavõitlejatele, mingit uut juriidilist keha me kusagilt ei võtnud, muutsime lihtsalt MTÜ nime ära. Sellega seoses vahetasime loomulikult välja ka MTÜ juhatuse ja uues juhatuses on inimesed, kes on valmis meie vabavõitlusklubi hingega vedama,” ütleb Vallo Hannus.

Vabavõitlusklubi Ramm on, nagu nimigi ütleb, sportliku vabavõitluse klubi. Klubi keskendub oma tegemistes varasemast veelgi rohkem laste- ja noortespordile, täiskasvanute spordile, aga kindlasti on teretulnud treenima ka kõik harrastajad, kellel esialgu mingit kindlat võistlussoovi polegi. Treeneriteks on klubis hetkel juba tuttavad Jaak Rudov, Jane Soodla, Vallo Hannus, Ksenija Grabova ja Herman Vesiaid.

„MMA kõrval on klubis eraldi olemas ka lukumaadlus ehk keda rohkem maasvõitlus huvitab ja löömine pigem ei tõmba, siis treenima on oodatud ka nemad. Tegutseme edasi suurepärases Tondi 17 saalis. Kõik huvilised on treenima oodatud!” sõnab Hannus.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel