VIDEO I Miks õnnestus Ernesto Hoostil vastaseid jalalöökidega võita?

07. juuli 2021 | Uudised

Ernesto Hoosti (99-21-1) nimetavad paljud ajaloo parimaks kikkpoksijaks.

Ta võitis neli korda K-1 World Grand Prix’. Talle on rohkem kui korra alla jäänud Peter Aerts, Ray Sefo, Mike Bernardo, Stefan Leko ja paljud teised. Hoosti õpilaste hulka kuuluvad Tyrone Spong, Pat Barry, Fjodor Jemeljanenko ja Joanna Jedrzejczyk.

Hoost oli tuntud selle poolest, et võitis madalate jalalöökidega. Hoost taipas, et vastase jalg on kõige haavatavam ajal, kui vastane jalaga lööb või kohe pärast lööki. Ta lõi ise vastast jalaga kohe pärast seda. Modern Martial Artist selgitab, et asi algas Hoosti oskusest jalalööke kaitsta. Ta kaitses oma põlvega vastase jalalööki nii valusalt, et halvas vahel vastase ainuüksi kaitsega.

55-aastane Hoost pidi 8. mail osalema Prantsusmaal üritusel Legends Of K-1, kuid COVID-19 tõmbas üritusele kriipsu peale.

10. juulil toimub Jaapanis järjekordne Hoost Cup, mille peamatšis võitlevad ISKA Muay Thai maailmameistritiitlile Shunsuke Oishi ja Chachai Maki.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel