232 oli UFC vaadatavuselt teine üritus

04. jaanuar 2019 | Uudised

UFC 232 eelmatše vaatas telekanalil FS1 keskmiselt 1,2 miljonit ameeriklast.

Sellest edukaim oli mullu vaid UFC 229, kus võitlesid Conor McGregor ja Habib Nurmagomedov. Selle eelmatše vaatas 1,3 miljonit inimest, mis tähendas lõpuks ajaloo suurimat UFC PPV-d 2,4 miljonit.

UFC 232 ümber tehti palju kära, sest Jon Jones jäi taas dopinguga vahele. Jones on öelnud, et soovib sel aastal võidelda kolm korda. Ta soovib võidelda Daniel Cormieriga, kes aga soovib veel võidelda vaid Brock Lesnariga.

UFC president Dana White ei soovi näha Cris Cyborgi ja Amanda Nunesi kordusmatši, sest tema arvates oli võitlus liiga ühepoolne. Cyborg kurtis, et ta löödi pärast matši kohe puurist välja ega lubatud fännidele paari sõna öelda. Cyborg avaldas ka video, kus poksitšempion Claressa Shields nimetab teda heaks poksijaks, kes Nunesiga poksis halvasti. Cyborgil on veel üks matš UFC-ga lepingus, mis saab läbi märtsis.

Eelmatšidest oli dramaatiline Ryan Halli võit BJ Penni üle. See oli esimene kord, kui Penn kaotas kägistusega. Penn on ju-jutsu maailmameister ja isegi Hall ei oodanud võitu kägistusega. White ütles, et Penn võiks nüüd lõpuks pensionile minna.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel