Yodsanklai ei saa tagasi võidulainele!

16. november 2019 | Uudised

Taid esindav taipoksija Yodsanklai, keda on puhta stiili pärast nimetatud ka Poksiarvutiks, kaotas 16. novembril Hiinas üritusel One: Age of Dragons venelasele Žamal Jussupovile.

Venelane lõi vanameistri 2. raundis nokauti.

Mitmekordne maailmameister ja Lumpinee meister Yodsanklai (202-72-4) oli saanud kevadel šokk-kaotuse Samy Sanalt. Enne seda oli ta kuuldavasti viimati kaotanud 2011. aastal, kui tuli alla jääda Artur Kišenkole. Alla jäid talle vahepeal teiste seas Andy Souwer, Enriko Kehl, Džabar Askerov, Marat Grigorian ja seesama Sana. Ta teatas 2017. aastal, et loobub võitlemisest, kuid oli peagi tagasi.

Mitmekordne tai poksi maailmameister John Wayne Parr on öelnud, et Yod lööb lasertäpsusega. „Buakaw lööb kiiremini, aga mitte nii valusalt,” ütles ta.

Jussupov võttis matši napi etteteatamisega. Ta elab Hiinas ja on võidelnud näiteks Kunlun Fightil.

Kehl sai Age of Dragonsil kikkpoksimatšis 2. raundis tehnilise nokaudiga jagu Armen Petrosyanist, kellel sarnaselt venna Giorgioga on Itaalia ja Armeenia kodakondsus. Kehl (48-15-2) on IFMA EM-i kuld. Ta on võitnud Buakawit ja Erkan Varoli.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel