Hendrik Themas

Hendrik Themas

YAKUZA FIGHT I Hendrik Themas vastastest: õnnele lootma ma ei jää – valmis peab olema kõigeks

01. veebruar 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Hendrik Themas, kes astub 16. märtsil Rakvere Spordikeskuses toimuval võitlusspordiõhtul Yakuza Fight 6 ringi, sõnab, et kui sai kutse osaleda Yakuza Fight`il, siis mõtles ta selle vastu võtmisele paar päeva. “Seda selle koha pealt, et pakkumine sobiks ka mu tiimile ning võistlusplaani. Turniiri üle on mul väga hea meel,” lausub ta.

Valmis peab olema kõigeks

Themas tõdeb, et võitlusspordiõhtul ta vastaste puhul õnnele lootma ei jää – valmis peab olema kõigeks. “Kõik vastased on väga erinevad. Enda valmisolek on alati prioriteet,” räägib ta.

Kõik vastased on väga erinevad. Enda valmisolek on alati prioriteet.

Themas ja üks võitlejatest Marko Šults on treeninud samas klubis ja ka sparrinud koos. Themas tõdeb, et nad on Šultsiga küll koos treeninud, kuid sõbrad ei ole ning seega matši see mentaalselt keerukamaks ei muuda. “Pigem on juba kogemust tema vastu poksida.”

Themasi tugevuseks on järjepidevus – ta treenib aasta läbi

Themas toob oma tugevusena välja järjepidevuse – ta treenib aasta läbi. Enne võistluseid jälgib Themas, et oleks sparringut, kuid spetsiaalset fightcamp`i ta ei tee. “Reegel on, et kaks päeva nädalas keskendun taastumisele ja järjestikuseid treeningpäevi on maksimaalselt kolm.  Niimoodi saan intensiivselt pingutada ja ka sooritus on tasemel ning jätkusuutlik.“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel