Marko Šults

YAKUZA FIGHT I Marko Šults: treenin selleks, et võistelda

01. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Rakvere Spordikeskuses toimub 16. märtsil võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA, kus kaalukategoorias kuni 80 kg turniiri raames astub võitlusse Marko Šults. Šults sõnab, et otsustas osaleda võitlusõhtul, kuna on sportlane ja treenib selleks, et võistelda. Ka oli Yakuza Fight`i pakkumine tema jaoks motiveeriv.

Šults toob välja, et kõnealuse võitlusõhtu muudab tema jaoks eriliseks asjaolu, et tegemist on turniiriga, kus edu korral saab õhtu jooksul võidelda mitu korda.

Ettevalmistused Yakuza Fight`iks

Šults lausub, et ettevalmistus võitlusõhtuks on trennirohke. Enamus päevadel teeb ta trenni kaks korda päevas ning lisaks käib mitu korda nädalas massaažis, et keha tervena hoida. „Eriliselt rõhku millelegi ei pane. Kui siis sellele, et olla iga päev parem, kui olin eile,“ rääkis ta ja lisas, et mõtteviis on suur osa võitlusspordist – eristada tuleb millistest mõtetest on kasu ja millistest mitte.

Mõtteviis on suur osa võitlusspordist – eristada tuleb millistest mõtetest on kasu ja millistest mitte.

Milline näeb välja Šultsi päevakava?

Sportlane tõdeb, et päevi on erinevaid, aga üldiselt näeb tema päev välja nii, et hommikul ja õhtul on trenn. „Vahepeal annan ise trenne või siis on muud jooksvad toimetused. Proovin ka võimalikult palju taastuda. Treenin regulaarselt Leaderis, kus on erinevaid andekaid inimesi, kellega treenides tulevad välja kohad, millega pean tööd tegema.“

Marko Šults

Võitlema motiveerib tahe saada paremaks

Šults toob välja, et võitlema motiveerib teda tahe saada paremaks – jõuda suuremate võistlusteni ja vastasteni, et areneda.

Võitlema motiveerib teda tahe saada paremaks – jõuda suuremate võistlusteni ja vastasteni, et areneda.

Viimane tund enne ringi minekut

Šults arvab, et viimane tund enne ringi minekut on sportlastel üpriski sarnane. „Mul koosneb see soojendusest, heas tujus olemisest ning käime treeneriga üle mõned detailid, mis ringis saama hakkab.“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel