Foto: Yakuza Fight

Winter Fight: Ott Remmer kohtub peamatšis Moldova meistriga

07. veebruar 2022 | Mõisaküla Fight, Uudised

Juba sel laupäeval, 12. veebruaril peetakse Abja spordi- ja tervisekeskuses Winter Fight, kus õhtu peamatšiks astub publiku ette paljudele juba väga tuttav mees Ott Remmer.

Ott on viimasel ajal näidanud ainult võidukaid tulemusi ja tugevaid lahinguid. Ka kõigil Mõisaküla Fightidel on ta olnud varasemalt võidukas. Ott on valitud Prime Fighti kaudu Euroopa parimate kikkpoksijate sekka. Oma suurt kogemustepagasit on Ott viimasel ajal täiendanud Max Vorovskiga treenides. “Meil on teada, et Remmeril on ringis ainult üks eesmärk!” ütles korraldaja Henri Helemäe.

Ott, kes osaleb ka aprillis The League’il, läheb Winter Fightil kokku Alexandru Cotofanaga. Kuivõrd Moldova kikkpoksitase on väga tugev, on ka Alexandru näol tegemist kogenud võitleja, kes on võidelnud tugevates sarjades, nagu FEA. Viimati võitles ta novembris sarjas Max Fight. Ta töötab treenerina. “Kindlasti on Alexandru Otile väga tugev vastane!” sõnas Helemäe.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel