Foto: Shutterstock.com

Winter Fight: ka väiksemates kohtades võib korralikult pidu panna

13. jaanuar 2022 | Mõisaküla Fight, Uudised

Team Helemäe alustab 12. veebruaril Abja-Paluojas uue võistlussarjaga Winter Fight, mis on kauaoodatud jätk varasemalt palju populaarsust kogunud Mõisaküla Fightile.

“Abja-Paluoja sellepärast, et oleme siinkandis suutnud korraldada tugeval tasemel show‘sid ja näinud, et ka väiksemates kohtades võib korralikult pidu panna,” ütleb naerdes Henri Helemäe.

Ta lubab poksiringi tuua Eesti ja lähiriikide parimad võitlejad: Eesti, Ukraina, Moldova, Läti ja Slovakkia fighter‘id. Winter Fightil astuvad üles Ott Remmer, Sigrid Kapanen, Calista Parts, Marko Šults, Anmar Knuut, Daniila Subatšuss, Silver Leesnurm, Taur Guitor, Raimonds Aukštikalnis, Vjatšeslav Andrejev, Kolja Gavrõljak, Alexander Cotofona, Oksana Paškova, Laura Salajova.

“Lisaks neile Eesti poksikoondise tugevamad rusikad ja Leader Muay Thai klubi andekad noored talendid. Kes kellega, seda avalikustame peagi,” lubas Helemäe.

Sigrid Kapanen ütles, et võitleb Slovakkia võitlejaga. Kuna nimetatud osalejate seas on Laura Salajova, on vastane ilmselt just see 17-aastane neiu, kes sobiks ka kehakaalult: 2019. aastal osales ta Bratislava Fightil nelja naise turniiril (60 kg).

Õhtut jääb lõpetama DJ Heidy Purga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel