Warrior Fight 5: WBO ja WBA matšid jäävad ära

26. oktoober 2018 | Uudised

Kuu eest plaanitud WBO ja WBA matšid on 16. novembril Tallinnas peetava ürituse Warrior Fight 5 kohtumiste hulgast kadunud. Korraldaja Tõnis Grinkin ütles GoodFightile, et Artur Akavov sai treeningul vigastada. „Võimalik, et tema matš tuleb detsembris või jaanuaris,“ ütles Grinkin.

Kokku leiab poksiõhtul aset 11 matši. Eesti parim profipoksija Pavel Semjonov astub  vastamisi 2005. aasta IBF-i meistri Kassim Oumaga (Uganda), kelle kontol on 29 võitu ja 11 kaotust. Seejuures on ta nokauteerinud 18 vastast. 2011. aastal kohtus ta WBA tiitlimatšis Gennadi Golovkiniga, kuid kaotas 10. raundis. Viimasel Warrior Fight üritusel jäi Semjonov napilt ilma WBA kontinentaaltiitlivööst. Maardu legendaarne poksija on vahepeal pidanud lahinguid Saksamaal ja Poolas ning alles hiljuti nokauteeris Narvas lätlase Valentins Kotosovsi.

Ringi astub Rain Karlson, kes proovib üle saada Poolas saadud profikarjääri esimesest kaotusest. Raini vanem vend Ainar otsib samal õhtul oma profitee kolmandat järjestikust võitu. Võimsat esitust on oodata Eesti kikkpoksijalt Maikel Asturilt, kes hiljuti naasis WAKO Euroopa meistrivõistlustelt hõbemedaliga. Lisaks teeb debüüdi poksiringis maailma taipoksi raskekaalu tippu pürgiv Uku Jürjendal.

Lisaks näeb õhtul profipoksijaid tõelistest poksiriikidest, sest lisaks Venemaa poksijatele astuvad ringi kindamehed Kasahstanist, Indiast, Valgevenest ning Bosniast. Ülekande teeb Delfi.

1 AMATEUR BOXING 67 kg
BERIT ANNABEL LOOMÄGI Poksiklubi Kalev – TLN, EST vs AILINA HMELEVSKAJA Narva PSK – Narva, EST

2 PRO BOXING 91 kg
ABDULA ABDURAHMANOV – RUS vs DRAŽAN ŽANŽANIN – BIH

3 PRO BOXING 80 kg
PJOTR FILATOV – Tallinn, EST vs VICKY SINGH – IND

4 PRO BOXING 64 kg
MAC OJASMAA vs VLADISLAV DAVIDAITIS – LAT

5 PRO BOXING 91 kg
GENNADI ŠTŠERBIN – Tallinn, EST vs REYAL PURI – IND

6 PRO BOXING +91 KG
IZIM IZBAKI – KAZ vs ALEH ZABLOTSKI – BLR

7 PRO BOXING +91 KG
UKU JÜRJENDAL – Tallinn, EST vs ANDREI CRIVAT – RO

8 PRO BOXING 91 KG
AINAR KARLSON – Tallinn, EST vs KULDEEP SINGH – IND

9 K1 77 kg
MAIKEL ASTUR – Viimsi, EST vs NICOLAE DRAGOS – RO

10 PRO BOXING 91 kg
RAIN KARLSON – Tallinn, EST vs JAN HRAZDIRA – CZ

11 PRO BOXING 70 KG
PAVEL SEMJONOV – Maardu, EST vs KASSIM OUMA – UGA

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel