VÕIDA PILETID! Kellega võitleb The League’il Sigrid Kapanen?

23. jaanuar 2020 | The League, Uudised

GoodFight loosib välja kaks piletit nende vahel, kes arvavad ära Sigrid Kapaneni vastase võitlusõhtul 22. veebruaril.

„Vanematele ei meeldi, et ma tai poksiga tegelen, aga nad toetavad mind ikka,” ütleb Sigrid, kellel on ka õde. Sigrid õpib Viljandi Gümnaasiumis ja tähistab juunis 18. sünnipäeva.

Sigrid on proovinud võimlemist, jalgpalli, suusatamist ja muud, aga miski neist ei sobinud. Tai poksiga alustas ta kaks aastat tagasi ja sai aasta hiljem Eesti meistriks. Ta on pidanud 11 matši (9-2). Parimaks peab ta matši Fightlandil, halvimaks matši Wiru Lahingul, kõige tähtsamaks aga kõige esimest, sest siis tundis ta, et on olemuselt võitleja.

Võitlussport on talle väga palju uusi sõpru andnud ja aidanud vaimselt paraneda. Esimesest matšist õppis Sigrid, et tai poks pole lihtsalt suvaliselt peksmine, kuni üks kukub. Samuti seda, et tähtsad pole ainult jõud või löögitugevus, vaid ka tehnika ja liikumine. „Kindlasti peab ka vaimselt olema matšiks valmis,“ arvab ta.

Sigridi lemmikvõitleja on hetkel Liam Harrison. Sigridil on soov võistelda välismaal ja treenida Tais.

Arva, kellega peab Sigrid maha lahingu võitlusspordigalal The League! Nii palju võime avaldada, et tegemist on eestlasega! Vastajate vahel loosime välja kaks piletit võitlusspordiõhtule The League.

👊

Pakkumised palume jätta Facebooki loo alla kommentaaridesse.

Monika Kuzmina

Vaata veel